Ostatki w bibliotece w klimacie retro

Karnawał w bibliotece zakończyliśmy spotkaniem autorskim z Michał Wójcik, promującym Jego najnowszą książkę pt. „C.k. Sąd Powiatowy w Mszanie Dolnej w latach 1883-1914. Instytucja i ludzie”. Promocja ww. książki, jak sam autor wspomniał, „była tylko pretekstem do ostatkowego spotkania”, które obfitowało w wiele atrakcji. W trakcie wydarzenia głos zabrali przedstawiciele różnych organizacji: p. Karolina Maria Zapała ze Stowarzyszenia Kierunek Przyszłość, p. Ewa Zapała ze Stowarzyszenia LAMA oraz publicystka p. Barbara Słuszkiewicz. Główną atrakcją wieczoru był pokaz mody retro przygotowany przez przedstawicieli Stowarzyszenia Kierunek Przyszłość, Stowarzyszenia LAMA, Stowarzyszenia Dawnej Rabki Czar, Stowarzyszenia Rękodzielników Zagórzańscy Pasjonaci oraz publiczność, a całe spotkanie umiliły przedwojenne szlagiery.