Koncert Bogdana Świerczek

Działania instytucji publicznej jaką jest Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej z organizacjami pozarządowymi to niezwykle istotny aspekt aktywizacji społeczeństwa obywatelskiego. Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość to kolejny partner biblioteki, który ma na celu integrację i rozwój kompetencji społecznych poprzez szeroko rozumiany aspekt wolontariatu międzypokoleniowego. Działania stowarzyszenia łączą pokolenia wszystkich 3 samorządów zwracając przy ty uwagę na osoby niepełnosprawne, dzieci, młodzież, dorosłych i tych wcześniej urodzonych.

Kierunek Przyszłość jak sama nazwa wskazuje pokazuje, w którym kierunku mamy podążać a przy tym uczy, jak ważna jest szczera, odwzajemniona współpraca na wielu płaszczyznach z wieloma podmiotami regionu.

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość to:

• drugi człowiek
  • pomoc
  • szacunek
  • współpraca
  • warsztaty profilaktyczne
  • warsztaty rozwojowe
  • wolontariat międzypokoleniowy
  • braterstwo
  • jedność
  • obecność
  • kompetencje
  • siła
  • wspólnota
  • chęć do działania
  • marzenia
  • odwaga

Zapraszamy zatem dzisiaj wszystkich bardzo serdecznie na koncert Bogdana Świerczek oficjalnie połączony z warsztatami profilaktycznymi od godz. 10.00 – 12.30 w Amfiteatrze przy budynku Miejskiej Biblioteki, przecie w swoich działaniach stowarzyszenie prowadzi też warsztaty profilaktyczne, które są żywym świadectwem jak można radzić sobie z trudnościami.

To nasi PRZYJACIELE – DZIĘKUJEMY.

Koncert Bogdana Świerczek