Serdecznie zapraszamy wieczór Japoński z Panią Danutą Zasadą.

Już 6 września o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej odbędzie się spotkanie z niezwykłą poetką, tłumaczką i podróżniczką – Panią Danutą Zasadą.

Przed spotkaniem, od poniedziałku 2 września aż do piątku 6 września zapraszamy na pierwsze piętro biblioteki, gdzie w ramach będzie można podziwiać fascynującą wystawę fotografii z tego kraju autorstwa Pani Danuty. To będzie prawdziwa uczta dla oczu i duszy.

Wieczór autorski będzie wyjątkową okazją, aby dowiedzieć się więcej o życiu w Japonii i usłyszeć opowieści z podróży Pani Danuty. Pani Danuta zaprezentuje, jak poprawnie ubierać oraz nosić tradycyjny japoński strój – kimono.

Poznajcie bliżej Panią Danutę – poetkę z Krakowa, która od lat z pasją odkrywała różne zakątki świata, mieszkała m.in. w Madrycie, Tokio i New Delhi, pracując w Polskich Ambasadach, i tworząc literaturę na najwyższym poziomie.