gru

10

2010

Moja Rodzina Miłośnikiem Książek

Z kończącym się już rokiem czytelniczym 2010, podsumowano i rozstrzygnięto konkurs czytelniczy „Moja Rodzina Miłośnikiem Książek”.
10 grudnia wyróżniono Czytające Rodziny, w których tradycja czytania książek dla przyjemności, jest starannie pielęgnowana. Na uroczyste wręczenie nagród zaproszono 41 najbardziej czynnych czytelników, dla których książki są pokarmem duchowym. Laureatom konkursu gratulacje złożyli dyrektor Małgorzata Mucha, a książkowe upominki, listy gratulacyjne wręczyli Burmistrz Tadeusz Filipiak i Przewodniczący Rady Miasta Adam Malec. W gronie wyróżnionych czytelników znaleźli się Państwo Monika i Jacek Grodziccy, którzy są nie tylko miłośnikami książek, ale podarowali naszej bibliotece książki, które otrzymali w prezencie zamiast kwiatów od swoich Gości weselnych.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Za piękną oprawę muzyczną spotkania gorąco dziękujemy panu Andrzejowi Leśniakowi- nauczycielowi muzyki w ZSM nr 2 i wokalistkom: Aleksandrze Chrustek, Ninie Cież, Natalii Duda, które zachwyciły wszystkich pięknym wykonaniem ballad Leonarda Cohena, Johna Lennona i Stinga.

W tym roku wyróżnione zostały Czytające Rodziny m.in. :
Państwo Alicja i Marek Suchodolscy, Krystyna, Marek i Joanna Huber, Władysława i Edward Nizińscy, Alicja i Marek Szczepańscy, Pani Barbara Bodziony z wnuczętami Małgosią i Tomaszem, Pani Beata Mrózek z córkami Julią i Gabrysią, Pani Bożena Znachowska z córką Anną, Pani Janina Chwałek z wnuczką Joanną Sych, Pani Marta Adamczyk z córką Katarzyną, Pani Elżbieta Kuziak z wnukami Kacprem i Jakubem Wójtowiczem, Pani Katarzyna Panek z synami Wojciechem, Filipem, Michałem, Pani Teresa Mazurkiewicz z synem Tymonem, Pani Zofia Antosz z córką Moniką Antosz Grodzicką i zięciem Jackiem Grodzickim.

Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom i zachęcamy wszystkich czytelników biblioteki do współzawodnictwa czytelniczego w przyszłym roku. Pamiętajmy o tym, że dużą rolę w kształtowaniu chęci i nawyku do czytania odgrywa rodzina. Samorządowi Miasta dziękujemy za ufundowanie nagród.