lis

30

2015

Wystawa Z OBIEKTYWEM PRZEZ POWIAT

20 listopada w mszańskiej bibliotece nastąpiło uroczyste otwarcie pokonkursowej wystawy fotografii pt. „Z obiektywem przez Powiat”. Jest ona podsumowaniem tegorocznej edycji powiatowego konkursu fotograficznego, którego organizatorami są Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna oraz Starostwo Powiatowe w Limanowej.

Wystawa tych oryginalnych i ciekawych zdjęć cieszy się dużym zainteresowaniem. Fotografie prezentują szeroki zakres tematyczny, są wykonywane za pomocą różnorodnych technik. Te wyjątkowe ujęcia prezentują wszystko to, co nas otacza w naszym pięknym i być może nie do końca jeszcze odkrytym powiecie. Rzeczywistość zatrzymana w każdym kadrze nieprzerwanie zachwyca i zadziwia biorąc pod uwagę fakt, że autorzy to w zdecydowanej większości amatorzy.

W konkursie wzięło udział 70 osób, które nadesłały ogółem 273 prace. Wśród nich nie zabrakło kreatywnych i uzdolnionych reprezentantów naszego miasta – 16 uczniów z ZSTI oraz uczennicy z ZSM nr 2. Prace konkursowe można podziwiać w naszej książnicy do 5 grudnia. Serdecznie zapraszamy, bo naprawdę warto.